Lion Cup 2020 E2

KIDS

МісцеІмя
Клуб
Результат1 (64)2 (55)3 (56)4 (100)Результат
Відст
Імя
Клуб
1Артем Поліщук
Закарп.
5:57 1:25
1:25
(1)
(1)
0:47
2:12
(3)
(1)
1:38
3:50
(3)
(1)
1:48
5:38
(3)
(2)
5:57
+0:00
(1)Артем Поліщук
Закарп.
2Анна Хопта
LeO-Team
6:07 1:30
1:30
(2)
(2)
0:44
2:14
(1)
(2)
1:43
3:57
(4)
(2)
1:49
5:46
(4)
(3)
6:07
+ 0:10
(2)Анна Хопта
LeO-Team
3Олександра Тумак
Черн., КСО МІДІЗ
6:54 1:32
1:32
(4)
(4)
1:02
2:34
(10)
(4)
1:49
4:23
(7)
(4)
2:11
6:34
(10)
(4)
6:54
+ 0:57
(3)Олександра Тумак
Черн., КСО МІДІЗ
4Назар Карабаник
Львівська
7:01 1:48
1:48
(6)
(6)
0:54
2:42
(5)
(5)
1:57
4:39
(8)
(5)
1:59
6:38
(7)
(5)
7:01
+ 1:04
(4)Назар Карабаник
Львівська
5Світлана Псьота
Львівська
7:10 1:51
1:51
(7)
(7)
1:16
3:07
(12)
(8)
1:48
4:55
(6)
(6)
1:55
6:50
(6)
(6)
7:10
+ 1:13
(5)Світлана Псьота
Львівська
6Ростислав Кобак
ТКЦ Княжий
7:26 2:09
2:09
(8)
(8)
0:47
2:56
(4)
(6)
2:17
5:13
(11)
(9)
1:50
7:03
(5)
(7)
7:26
+ 1:29
(6)Ростислав Кобак
ТКЦ Княжий
7Дарина Віхоть
ТКЦ Княжий
7:41 2:10
2:10
(9)
(9)
0:55
3:05
(6)
(7)
2:01
5:06
(9)
(8)
2:02
7:08
(8)
(8)
7:41
+ 1:44
(7)Дарина Віхоть
ТКЦ Княжий
8Анатолій Трухній
Жит., КСО Коростишів
8:16 1:31
1:31
(3)
(3)
3:35
5:06
(15)
(13)
1:15
6:21
(1)
(12)
1:36
7:57
(2)
(9)
8:16
+ 2:19
(8)Анатолій Трухній
Жит., КСО Коростишів
9Дарья Дружиніна
м.Київ, Север
8:30 2:38
2:38
(12)
(12)
0:55
3:33
(7)
(10)
2:14
5:47
(10)
(10)
2:21
8:08
(11)
(10)
8:30
+ 2:33
(9)Дарья Дружиніна
м.Київ, Север
10Марко Романюк
Вол., ЛФСО
8:32 2:14
2:14
(10)
(10)
0:58
3:12
(8)
(9)
1:47
4:59
(5)
(7)
3:09
8:08
(14)
(11)
8:32
+ 2:35
(10)Марко Романюк
Вол., ЛФСО
11Злата Бачинська
LeO-Team
9:09 2:28
2:28
(11)
(11)
1:10
3:38
(11)
(11)
2:42
6:20
(13)
(11)
2:23
8:43
(12)
(12)
9:09
+ 3:12
(11)Злата Бачинська
LeO-Team
12Михайло Єнкало
Ів.-Франк., Азимут
10:21 1:33
1:33
(5)
(5)
1:00
2:33
(9)
(3)
1:37
4:10
(2)
(3)
0:17
4:27
(1)
(1)
10:21
+ 4:24
(12)Михайло Єнкало
Ів.-Франк., Азимут
13Оля Грицай
ДЮСШ 6 (3)
12:38 2:50
2:50
(13)
(13)
2:00
4:50
(14)
(12)
3:31
8:21
(15)
(13)
3:37
11:58
(15)
(13)
12:38
+ 6:41
(13)Оля Грицай
ДЮСШ 6 (3)
14Остап Трухній
Жит., КСО Коростишів
13:09 3:44
3:44
(15)
(15)
1:50
5:34
(13)
(14)
3:56
9:30
(16)
(14)
3:06
12:36
(13)
(14)
13:09
+ 7:12
(14)Остап Трухній
Жит., КСО Коростишів
15Орест Хопта
LeO-Team
16:49 3:27
3:27
(14)
(14)
4:32
7:59
(16)
(15)
3:13
11:12
(14)
(15)
4:33
15:45
(16)
(15)
16:49
+10:52
(15)Орест Хопта
LeO-Team
16Уляна Карпюк
Вол., ЛФСО
1:01:3155:52
55:52
(16)
(16)
0:46
56:38
(2)
(16)
2:27
59:05
(12)
(16)
2:03
1:01:08
(9)
(16)
1:01:31
+55:34
(16)Уляна Карпюк
Вол., ЛФСО
DNSПетро Балабанов
Сумська
0:00Петро Балабанов
Сумська
DNSЄва Кулакевич
Рівн., ОКСО Равлики
0:00Єва Кулакевич
Рівн., ОКСО Равлики
DNSСергій Піх
Львівська
0:00Сергій Піх
Львівська
DNSОлександр Порохнявий
Він., ГрОТ - Гранів
0:00Олександр Порохнявий
Він., ГрОТ - Гранів
NPВладислав Петренко
Львівська
0:00Владислав Петренко
Львівська
NPДіана Пажух
LeO-Team
0:00Діана Пажух
LeO-Team
Зроблено Мельник Т.В.