Назад

Назва події:Відкрита першість м.Луцька «Луцьк СІТІ РЕЙС»

Дата проведення:2021-06-05

Місце проведення:м. Луцьк

Всього зареєстровано 196

Реєструватися

KIDS

N Прізвище імя Рік Розряд Клуб Тренер Чіп
1 Шевчук Макар 2011 б/р - -
2 Степчук Ліля 2011 б/р Промінь Казаков
3 Артем Казаков 2014 б/р Промінь Казаков
4 Савонік Тимофій 11022011 б/р Промінь Казаков
5 Єнкало Михайло 2013 б/р Азимут Строчуе Г. М.
6 Прокопів Назар 2011 б/р Азимут Строчук Г.М.
7 Пілянська Софія 2011 б/р Азимут Строчук Г.М.
8 Войтович Василина 2102юююЮ б/р OC Wolf Войтович
9 Войтович Орися 5102 б/р OC Wolf Войтович
10 Приймачук Артем 2011 б/р ЗЗОС№15 -
11 Лазарев Ілля 2011 б/р ЗЗОС№9 -
12 Сілкін Нікіта 2011 б/р ЗЗСО №9 -
13 Бурилко Наталя 2016 б/р КСО Коростишів Контар Ігор 1408828
14 Бондарук Тимофій 2016 б/р ЛФСО Бондарук
15 Волощук Олександр 2011 б/р ОКСО "Равлики" Волощук Б.
16 Кулакевич Іван 2012 б/р ОКСО"Равлики" Кулакевич С.А.
17 Єрко Таїсія 2011 б/р ЛФСО Єрко А.В.
18 Романюк Марк 2014 б/р Романюки Романюк І
19 Федорчук Владислав 2011 б/р Боратин Гнатюк
20 Стеблевець Олександр 2011 б/р Боратин Гнатюк
21 Гончаров Максим 2011 б/р Боратин Гнатюк
22 Орешко Катерина 2011 б/р Боратин Гнатюк
23 Глина Яна 2011 б/р Боратин Гнатюк
24 Волинець Захар 2016 б/р Волинці Волинець Я.Ю.
25 Карпюк Уляна 2015 б/р ЛФСО Карпюк І.

Ч-12

N Прізвище імя Рік Розряд Клуб Тренер Чіп
1 Степчук Давид 2010 б/р Промінь Казаков
2 Повідзіон Володимир 2009 б/р Промінь Казаков
3 Харчук Дмитро 010210201002102101022010 б/р Промінь Казаков
4 Степчук Давид 2010 б/р Промінь Казаков
5 Мельничук Роман 2009 б/р Азимут Гудак М.С.
6 Юхимук Денис 2010 б/р Стара Вижівка ОксенчукТ.
7 Пукіш Максим 2010 2-ю Азимут Строчук Г.М.
8 Кобута Назар 2009 3-ю Азимут Строчук Г.М.
9 Рибачок Антон 2011 б/р ОКСО "Равлики" Самборська Н.М. 2442556
10 Борис Євген 2011 б/р ОКСО "Равлики" Самборська Н.М. 2442559
11 Соболівский Макар 2011 1-ю КСО Коростишів Контар Ігор
12 Гнатюк Андрій 2009 б/р ОКСО "Равлики" Ольховик Л.І. 2181530
13 Супрунюк Лук'ян 2010 3-ю Стара Вижівка ОксенчукТ.
14 Ковальчук Максим 2009 3-ю Стара Вижівка ОксенчукТ.
15 Гаврилюк Богдан 2010 б/р Стара Вижівка ОксенчукТ.
16 Крючко Олександр 2010 б/р Верес Мелимука
17 Гнатюк Платон 2010 б/р Верес Мелимука
18 Миронюк Максим 2010 б/р Верес Мелимука
19 Мазурок Денис 2009 б/р Боратин Гнатюк
20 Залізнюк Богдан 2010 б/р Боратин Гнатюк
21 Камець Андрій 2010 б/р Боратин Гнатюк
22 Сопронюк Ярослав 2010 б/р Боратин Гнатюк
23 Ривачук Матвій 2009 б/р Боратин Гнатюк
24 Ривачук Адам 2009 3-ю Боратин Гнатюк

Ч-14

N Прізвище імя Рік Розряд Клуб Тренер Чіп
1 Патрай Роман 2008 3-ю ВІА Азимут Патрай В.П.
2 Кирилишин Ігор 2009 1-ю Азимут Строчук Г.М.
3 Балашовець Олександр 2009 1-ю Азимут Строчук Г.М.
4 Бадрак Олександр 2 б/р Кислород+ Дуднік И А Аренда
5 Тепляков Віктор 2007 б/р Oriens Сорокін С. А.
6 Петренко Володимир 2007 1-ю КДЮСШ «Пуща Водиця» Дуднік І. А., Гавриленко В. С., Дуднік Т.А. 2166714
7 Гапонюк Валентин 2008 б/р Стара Вижівка ОксенчукТ.
8 Романюк Ельдар 2008 2-ю Романюки Романюк І
9 Лавренчук Назар 2008 3-ю Боратин Гнатюк
10 Кухар Ілля 2009 3-ю КСО Коростишів Контар Ігор
11 Степанов Іван 2008 3-ю Баів Черчик
12 Нігда Роман 2008 1-ю Bukovyna Orienteering Нігда А.В.,Тумак І.Д. 7200282
13 Карпюк Матвій 2008 3-ю ЛФСО Мельник Т.

Ч-16

N Прізвище імя Рік Розряд Клуб Тренер Чіп
1 Патрій Давид 2007 1-ю Азимут Строчук Г.М.
2 Барчук Максим 2007 1-ю Азимут Строчук Г.М.
3 Луців Любомир 2008 1-ю Азимут Строчук Г.М.
4 Систалюк Антон 2005 2-ю Стара Вижівка ОксенчукТ.
5 Нестеренко Степан 2006 2-ю м. Київ Кононова А.А. 1110282
6 Гнатюк Дмитро 2006 2-ю ОКСО "Равлики" Ольховик Л.І. 2100990
7 Волощук Богдан 2006 1-ю ОКСО "Равлики" Ольховик Л.І. 8006856
8 Черняк Юрій 2006 I Боратин Гнатюк, Петрочук
9 Гаврилюк Станіслав 2005 1-ю Баів Черчик
10 Гаврилюк Степан 2006 б/р Баів Черчик
11 Остапчук Назар 2006 б/р Верес Мальчик І. М.
12 Петрук Максим 2006 б/р Верес Мелимука Мальчик
13 Нігда Юрій 2005 I Bukovyna Orienteering Нігда А.В.,Тумак І.Д. 7202827
14 Жигалло Максим 2003 б/р Modulsoft Жигалло
15 Карпюк Остап 2005 II ЛФСО Мельник Т.В.

Ч-18

N Прізвище імя Рік Розряд Клуб Тренер Чіп
1 Шевчук Іван 20060062006 б/р OC Wolf Войтович В. М.
2 Худик Олександр 2003 II Стара Вижівка ОксенчукТ., Яскульська О.
3 Солодуха Юрій 2003 II Стара Вижівка ОксенчукТ., Яскульська О.
4 Гончук Вадим 2003 III ОКСО "Равлики" Ольховик Л.І. 2221145
5 Ліщук Антоній 2004 КМСУ ЛФСО Гуцаленко В. І. 811232681123268112326

Ч-21E

N Прізвище імя Рік Розряд Клуб Тренер Чіп
1 Ярощук Олег 1998 б/р - Волинець Я.Ю.
2 Пажух Ярослав 1990 МСУ LeO-Team Косів Є.С.
3 Сорокін Сергій 1989 КМСУ Oriens Сорокін С. А.
4 Бондарук Максим 19911991 б/р ЛФСО Войтович
5 Бабич Сергій 1983 МСУ LeO-Team Заліско О.К., Цепурдей О.В. 8044365
6 Ilia Dudnik 199191 КМСУ Kislorod Дудник 8014403
7 Примачок Вадим 1998 III ОКСО "Равлики" Ольховик Л.І. 2442553
8 Кондрачук Василь 2000 КМСУ ОКСО "Равлики" Ольховик Л.І. 8006864
9 Мельник Роман 1996 I ОКСО "Равлики" Ольховик Л.І. 2442551
10 Коваль Денис 1993 МСУ место встречи людей с едиными интересами, зачастую официально объединённых в сообщество, организацию или ассоциацию. МС Балась 1407030
11 Войтанік Денис 1999 КМСУ Kyiv Region Подгаєцький А.В., Березовський В.А., Доценко О.В.
12 Мельник Тарас пк 1993 МСУ ЛФСО Климчук А.А. Войтович В.М. Мельник В.С. 820000
13 Патута Максим 2002 II Боратинська ОТГ Казаков В. М.
14 Волинець Ярослав 1989 б/р ЛФСО Петрочук
15 Петришин Віталій 1996 КМСУ ЛФСО Гуцаленко Т.М. Петрочук Д.П 8099103

Ч-35

N Прізвище імя Рік Розряд Клуб Тренер Чіп
1 Запорожець Сергій 1983 КМСУ Foxhunters Особисто
2 Ніколайчук Роман 1980 III ОКСО "Равлики" Ольховик Л.І. 2442552
3 Володимир Казаков 1984 I Промінь Казаков
4 Патрай Володимир 1978 I ВІА зимут Патрай В.П.
5 Петрочук Дмитро 1980 б/р ЛФСО Черчик О.А., Бортник В.В. 8011599
6 Романюк Ігор 1988 б/р ЛФСО Карпюк І
7 Гутак Михайло 1969 МСУ Азимут Гутак М.М.
8 Черняк Ярослав 1979 б/р Боратин БТ
9 Петренко Віталій 1981 I Kislorod Дуднік Т. О., Балась М.С. 8006674
10 Пасічник Андрій 1974 КМСУ Orient ГВІ
11 Бурилко Микола 1977 II КСО Коростишів Контар Ігор 1408835
12 Валявка Володимир 1974 КМСУ ОКСО "Равлики" Валявка Володимир
13 Волощук Юрій 1973 б/р ОКСО "Равлики" Ольховик Л.І. 8006827
14 Ніколайчук Роман 1980 III ОКСО "Равлики" Ольховик Л.І. 2442552
15 Кулакевич Віктор 1977 II ОКСО "Равлики" Ольховик Л.І. 2221155
16 Спасовський Ігор 3893115891 МСУ ЛФСО Ч 8103034
17 Єрко Андрій 1982 б/р ЛФСО Бортник В.В. Черчика О.А.
18 Козирєв Андрій 1973 I КСО Коростишів Контар Ігор 8022611
19 Мельник Віктор 1971 КМСУ ЛФСО ГВІ
20 Кулакевич Сергій 1981 II ОКСО"Равлики" Ольховик Л.І. 8639463
21 Остапчук Андрій 1981 б/р ЛФСО Бортник В. В., Черчик О. А.
22 Жигалло Костянтин 1976 3-ю Modulsoft Михайлевская
23 Мартинюк Олександр 1985 б/р ЛФСО Оришко О., Єрко А.
24 Карпюк Ігор 1978 б/р ЛФСО ГВІ

Ч-50

N Прізвище імя Рік Розряд Клуб Тренер Чіп
1 Бортник Віктор 1964 б/р Фаворит Сам Оренда
2 Ольховик Леонід 1961 КМСУ ОКСО "Равлики" Бортник В.М.
3 Гнатюк Віталій 1960 б/р Боратин Самостійно
4 Черчик Олег 1966 б/р Баів Авдєєв 8208002
5 Гуцаленко Володимир 1953 б/р Оріент ГТМ 337171

Ж-12

N Прізвище імя Рік Розряд Клуб Тренер Чіп
1 Бокова Анна 202009 б/р Промінь Казаков
2 Мазурчук Віра 20102010 б/р Промінь Казаков
3 Казакова Дарина 2010 б/р Промінь Казаков
4 Цеслів Анна 2009 б/р Гімназія 14 Семенюк М.М.
5 Степчук Ліля 2011 б/р Промінь Казаков
6 Крайник Ангеліна 2009 2-ю Азимут Строчук Г.М.
7 Курінна Анна 2009 б/р Гімназія 14 Семенюк М.М.
8 Зотова Валерія 2009 б/р Гімназія 14 Семенюк М.М.
9 Собчук Софія 2009 3-ю Гімназія 14 Семенюк М.М.
10 Форет Кристина 2009 3-ю Oriens Сорокін С. А.
11 Кривчук Іра 2011 б/р ОКСО "Равлики" Самборська Н.М. 2054881
12 Панчелюга Вікторія 2011 б/р ОКСО "Равлики" Самборська Н.М. 2442555
13 Літвінчук Валерія 2009 б/р Стара Вижівка Оксенчук Т.С.
14 Серединська Катерина 2009 б/р Верес Мелимука
15 Серединська Інна 2011 б/р Верес Мелимука
16 Рощук Анна 2010 б/р Боратин Гнатюк
17 Рихлюк Юлія 2010 б/р Боратин Гнатюк
18 Надворська Катерина 2010 б/р Боратин Гнатюк
19 Оверківська Софія 2011 3-ю КСО Коростишів Контар Ігор
20 Далькевич Євгенія 2009 б/р КСО Коростишів Контар Ігор

Ж-14

N Прізвище імя Рік Розряд Клуб Тренер Чіп
1 Яриз Маргарита 2008 б/р Промінь Казаков
2 Осіпова Оля 800280020082002 б/р Промінь Казаков Володимир
3 Федоришин Каріна 2009 1-ю Азимут Строчук Г.М.
4 Бойсюк Каріна 2009 1-ю Азимут Строчук Г.М.
5 Єнкало Ольга 2008 1-ю Азимут Строчук Г.М.
6 Сичук Аліна 2007 б/р Гімназія 14 Семенюк М.М.
7 Кулакевич Єва 2007 б/р ОКСО "Равлики" Ольховик Л.І. 2442556
8 Ліхтанська Анастасія 2008 1-ю КСО Коростишів Контар Ігор
9 Шевчук Маргарита 2007 б/р Боратин Гнатюк
10 Шаповаленко Софія 2008 3-ю Боратин Гнатюк
11 Гладь Юлія 200 3-ю Боратин Гнатюк
12 Ліхтанська Юлія 2009 1-ю КСО Коростишів Контар Ігор
13 Калинович Даніела 2007 2-ю Верес Мелимука Мальчик
14 Мороз Аня 2007 2-ю OC Wolf Войтович
15 Степанюк Яна 200770026002 3-ю OC Wolf Войтович

Ж-16

N Прізвище імя Рік Розряд Клуб Тренер Чіп
1 Смик Зоряна 2006 1-ю Азимут Строчук Г.М.
2 Ліщук Катерина 2005 3-ю Стара Вижівка ОксенчукТ.
3 Магас Євгенія 2008 1-ю Азимут Строчук Г.М.
4 Кулакевич Вікторія-Беатріз 2005 1-ю ОКСО "Равлики" Ольховик Л.І. 2442553
5 Оксенчук Соломія 2005 II ЛФСО ОксенчукТ., Петрочук Д.
6 Лісовчук Анастасія 2005 3-ю Боратин Гнатюк
7 Макота Юлія 2007 3-ю OC Wolf Войтович
8 Ремба Єва 2006 II Oc Wolf Войтович І. М.

Ж-18

N Прізвище імя Рік Розряд Клуб Тренер Чіп
1 Лотоцька Аліна 2004 I Foxhunters Мальчик
2 Доценко Катерина 3002300230023002300230022003 II ВНУ Лотоцька Ж.Ю, Войтович І.М
3 Черняк Катерина 2004 б/р Боратин Гнатюк В.Д.
4 Масюкевич Анна 2005 2-ю Верес Мелимука Мальчик

Ж-21Е

N Прізвище імя Рік Розряд Клуб Тренер Чіп
1 Коваленко Анна Анна 199719977991 КМСУ Leo-Team Васіна І. В. 8091883800263881908
2 Войтович Ірина 19866891 МСУ OC Wolf Войтович 0928027
3 Гудак Марія 1993 МСУ Азимут Строчук Г.М.
4 Дудник Светлана 1998 КМСУ Кислород+ Дудник Т.О 9201931
5 Anna Dudnik 1992 КМСУ Kislorod Дудник 9200190
6 Гупало Ольга 2002 МСУ ЛФСО Петрочук Д.П., Лучко О.І. 8003726
7 Мельник Христина 2000 КМСУ ЛФСО Мельник В.С.
8 Кропивницька Катерина 2006 КМСУ КСО Коростишів Контар Ігор 8071191
9 Нігда Альона 1998 КМСУ Bukovyna Orienteering Тумак І.Д. Тумак Ю.І. 7200279
10 Гонтар Лідія 1992 б/р ЛФСО Ничипорук Г.В. -

Ж-35

N Прізвище імя Рік Розряд Клуб Тренер Чіп
1 Рудецька Оксана 11980119802011220111 II - Черчик О А
2 Сичук Світлана 1985 б/р - -
3 Черняк Світлана 1976 б/р Боратин ГТМ
4 Бурлак Оксана 1967 I ЛФСО ГВІ
5 Єрко Ірина 1984 б/р ЛФСО Єрко А. В. Войтович В.М.
6 Мельник Надія 1974 б/р ЛФСО Мельник В.С.
7 Мелимука Вікторія 1981 I Кобра Радчук Е.Г.
8 Жигалло Тетяна 1975 б/р Modulsoft Жигалло
9 Сичук Лариса 197519751 I ЛФСО ГТМ, ГВІ
10 Федчук Інна 19821982 б/р ЛФСО Бортник В.В.

Ж50

N Прізвище імя Рік Розряд Клуб Тренер Чіп
1 Кононова Альфія 1971 I м. Київ Кондратьєв В.Є. 1408880
2 Дудник Татьяна 1968 III Кислород+ Дудник И.А аренда
3 Гуцаленко Татяна 1957 МСУ ЛФСО ГВІ 8112325